136 | SALUT AU MONDE! (WALT WHITMAN)
SLAVÍČEK Antonín (1870 – 1910)
- hammer price: 3 500 CZK
final price: 3 500 CZK
4.6., 19:18 10231 3 500 CZK Barevný linoryt na papíře, 160 x 180 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole V Preissig.